LISTA OSÓB NAGRODZONYCH
w II OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU LITERACKIM
„Wciąż szukam miejsca gdzie cisza, spokój, beztroskie dni – Ziemia krainą szczęśliwości”

  1. Kategoria LIRYKA
    1. SZKOŁY PODSTAWOWE:
      • Szarafińska Katarzyna – Zespół Szkół Sportowych w Międzyrzeczu Podlaskim,
      • Welsyng Julia – Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w Zwierzyńcu,
      • Balabekyan Arnak – Integracyjna Szkoła Podstawowa Nr 67 w Łodzi,
      • Biesiada Agata – Szkoła Podstawowa Nr 5 w Ozorkowie,
      • Karwańska Angelika – Integracyjna Szkoła Podstawowa Nr 67 w Łodzi,
      • Koło poetycko-recytatorskie – Szkoła Podstawowa Nr 4 w Sokołowie Podlaskim.
    2. GIMNAZJA:
      • Orłowska Maja – Gimnazjum Miejskie w Leżajsku,
      • Mikołajczak Sonia Magdalena – Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła II w Ozorkowie,
      • Drak Joanna – Zespół Szkół w Trzebosi,
      • Keller Joanna - Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła II w Ozorkowie,
      • Kosnowska Anna – Gimnazjum Nr 2 w Inowrocławiu,
      • Bartoli Sylwia – Katolickie Gimnazjum im. Jana Pawła II w Łodzi.
    3. SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE:
      • Nowak–Adamczyk Dominika – XXI Liceum Ogólnokształcące w Krakowie,
      • Cieślak Aleksandra – I Liceum Ogólnokształcące w Radomsku,
      • Breza Żaneta – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sierakowicach,
      • Szulc Karolina – Zespół Szkół Zawodowych w Ozorkowie,
      • Górecki Damian – Zespół Szkół Nr 1 w Grodzisku Mazowieckim,
      • Chowaniak Bernadetta – Technikum Ekonomiczne w Zespole Szkół w Suchej Beskidzkiej.

  2. Kategoria EPIKA
    1. SZKOŁY PODSTAWOWE:
      • Serwa Michalina – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Zgierzu,
      • Więckowska Aleksandra – Szkoła Podstawowa Nr 12 w Zgierzu,
      • Przybył Piotr – Szkoła Podstawowa Nr 13 w Piotrkowie Trybunalskim,
      • Żabicka Monika – Szkoła Podstawowa Nr 48 w Łodzi,
      • Łęgocka Weronika - Integracyjna Szkoła Podstawowa Nr 67 w Łodzi,
      • Hajczuk Dominik – Szkoła Podstawowa Nr 22 we Włocławku.
    2. GIMNAZJA:
      • Szczygielska Anna – Gimnazjum Nr 1 w Piotrkowie Trybunalskim,
      • Kowalska Natalia – Gimnazjum Nr 2 w Skierniewicach,
      • Walczak Joanna – Gimnazjum Nr 3 z oddziałami integracyjnymi w Zgierzu,
      • Jastrzębska Martyna – Gimnazjum Nr 3 we Włocławku,
      • Stefańska Adrianna – Gimnazjum Miejskie im. Jana Pawła II w Głownie,
      • Zelewski Szymon – Zespół Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych w Kętach,
    3. SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE:
      • Ingram Ewa – I Liceum Ogólnokształcące w Mielcu,
      • Stefańska Magdalena – VIII Liceum Ogólnokształcące w Łodzi,
      • Gendek Karolina - I Liceum Ogólnokształcące w Radomsku,
      • Łakoma Justyna - I Liceum Ogólnokształcące w Radomsku,
      • Perek Natalia – XIII Liceum Ogólnokształcące w Łodzi,
      • Karyś Jolanta – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Jelczu-Laskowice.